Mūsų komanda

Vaiko raidos sutrikimų specialistai ir terapeutai

Penkių pojūčių namų komanda

„Penkių pojūčių namų” komandą sudaro jauni profesionalai, kurie sąmoningai gyvenimo keliu renkasi darbą su vaikais, šeimomis, konkrečiais sutrikimais ir holistiniu požiūriu paremtais darbo modeliais.

Mūsų tikslas, priimti žmogų tokį, koks jis yra ir suteikti visokeriopą pagalbą terapinių užsiėmimų metu, kad tiek vaikas, tiek jo šeima mūsų pasaulyje jaustųsi gerai.

Susisiekite su mumis ar užsukite į mūsų centrą Vilniuje.

Gabrielė Tervidytė

Gabrielė Tervidytė

VšĮ steigėja ir direktorė

Socialinės politikos ekspertė ir socialinė darbuotoja, VšĮ „Penki pojūčiai“ steigėja, dirbanti su socioemocine visuomenės grupių psichine sveikata, sutrikimų turinčiais vaikais, jų šeimomis ir įvairiais specialistais.

Plačiau apie Gabrielę

Edita Gilė

Edita Gilė

Dailės terapeutė, psichologė ir patyriminio ugdymo edukologė

Baigusi mokytojos ir pedagoginės psichologijos studijas. Praktikoje abi sritis apjungia į dailės terapijos veiklą. Terapinis, edukacinis darbas su vaikais yra Editos svarbiausias asmeninės saviraiškos variklis. Šiame darbe ji kūrybiškai ieško naujų metodų, juos derina su efektyviais ir laiko patikrintais darbo principais.

Darbo patirtis su vaikais, turinčiais specialiųjų poreikių ir (ne)galių, gyvenančiais globos namuose, išgyvenančiais netektis ar priklausomybę. (Vaiko raidos centras, Globos namai „Atsigręžk į vaikus“, Priklausomybių ligų centras Vilniuje, Specialaus ugdymo centras „Aidas“ ir kt.).

Edita lengvai ir greitai užmezga kontaktą su visais vaikais ir juos įtraukią į kūrybišką, sensorinę terapinę veiklą.

Evelina Radzivonaitė

Evelina Radzivonaitė

DIRFloortime terapeutė

Baigusi logopediją ir specialiąją pedagogiką, Evelina atrado, kad ne tik smegenys ir kalba yra jos susidomėjimo sritys, bet, svarbiausia, visų šių žinių panaudojimo svarba. Jos darbo tikslas yra vaiką įgalinti ir tarpininkauti tarp vaiko ir jo artimos socialinės aplinkos.
Evelina ne vienerius metus dirbo logopede su įvairių sutrikimų turinčiais vaikais ir ilgainiui atrado, kad norint išties padėti vaikui, būtina užmegzti gilų ir tvirtą ryšį, vaiką gerai pažinti, suvokti, kas vyksta su jo kūnu ir sensoriniu pasaulio suvokimu.

Toks darbo metodas vadinamas DIRFloortime. Evelina naudoja būtent šį metodą, kuris apima įvairiapusį vaiko ugdymą, itin svarbus vaidmuo tenka vaiko pažinimui ir jo individualus profilio nustatymui. Žaidimo metu, atsižvelgiant į psichosocialinį raidos tarpsnį kuriamas ryšys ir plėtojami pažintiniai gebėjimai.

Emilija Pakalnytė

Emilija Pakalnytė

Kūno judesio terapeutė

Baigusi psichologijos studijas Vilniaus Universitete ir atradusi kūno judesio terapiją kaip specializaciją darbe tiek su suaugusiais, tiek su vaikais. Baigdama Didžiosios Britanijos Kūno judesio terapijos instituto studijas (treji metai), įstojo į Edukacinės psichologijos magistrą Vilniaus Universitete. Emilija jau beveik dešimtmetį dirba su specialiųjų poreikių vaikais edukacinėse programose, naudodama jutiminį pasaulį pažinimui, elgesio modeliavimui ir psichologiniam atsparumui didinti.

Specialistė turi ilgametę patirtį su vaikų ir jaunimo neformaliu ugdymu, integruoja muziką ir judesį į terapinius procesus, aiškiai parodydama, kad kūno suvokimas ir lavinimas yra neatsiejamas nuo kognityvinių ir emocinių procesų.

Kristina Bufaitė

Kristina Bufaitė

„Tomatis” terapeutė

Baigusi reabilitacijos magistro studijas, įgijusi ergoterapijos specialybę VU medicinos fakultete. Specialistė, dirbanti su vaikais, turinčiais kalbos ar kitokių raidos sutrikimų. Nuo 2016 m. taiko „Tomatis” metodą, yra 2 lygio sertifikuota specialistė, baigusi mokymus Londone bei Paryžiuje. Kristina vadovauja edukaciniam centrui MB „Edukacija garsu” (Tomatis LT), taip pat dirba užimtumo terapeute vaikų darželyje „Baltų šalelė”: rūpinasi sėkminga vaikų adaptacija, teisinga smulkiąja motorika, bei sensorika, taip pat konsultuoja tėvus pradinėje mokykloje „Baltų šalis”. Kristina ypač domisi metodais skirtais autizmo spektre esančių vaikų lavinimui: yra baigusi ABA metodo terapeutų kursus bei „DIRFloortime” įvadinius kursus.

Mūsų teikiamos paslaugos

Vaiko raidos sutrikimų terapijos ir konsultacijų centro Vilniuje teikiamos paslaugos