Atvirų durų diena: Aromaterapija vaikams su (ne)galia

Skaitymo trukmė: 2 min.

Daugelis suaugusiųjų ir mažųjų, kurie lankosi mūsų Penkių pojūčių namuose, smalsiai uosto ir kvėpinasi ant lentynos rastais nuostabiais tyrais kvapais. Pasikvietę aromaterapijos specialistę, norime pakviesti visus, kuriems svarbu ir įdomu sužinoti išsamiai ir daug vienu kartu apie tai, kaip kvapai gali raminti, džiuginti, padėti susikaupti, išvengti ligų ir papildyti gyvenimą netikėtais būdais.

Atvirų durų diena vyks lapkričio 30 dieną nuo 10:00 iki 14:00 val. adresu Šermukšnių g. 1-19, Vilnius.

Eteriniuose aliejuose yra aromatinių junginių, kurie aprūpina ląsteles, o ypač smegenis deguonimi, padeda išskirti laimės hormonus. Štai kodėl kasdienybėje pasitelkiant kvapus, lengviau įveikiame pasipriešinimą, vidines baimes, sumažia nervinį dirglumą, suteikia užtikrintumo jausmą, sumažina stresą, padeda pakeisti požiūrį į problemas. Sužinosite, kaip eteriniais aliejais galima išspręsti gilias psichologines problemas.

Renginio metu kalbėsime:

  • Kuo ypatinga aromaterapija ir kaip ji veikia mūsų emocijas?
  • Kaip aromaterapija gali padėti tėvams auginantiems vaikus su negalia?
  • Kaip teisingai naudoti eterinius aliejus tam, kad pajustume efektyvų jų poveikį?
  • Kodėl svarbi eterinių aliejų kokybė aromaterapijoje?
  • Kokie eteriniai aliejai padeda geriau koncentruoti dėmesį ar atsipalaiduoti?

Savo įžvalgomis ir patirtimi pasidalins Solveiga Dargytė – sveiko gyvenimo būdo mentorė, praktikuojanti aromapsichologijos metodiką, bendradarbiaujanti su didžiausia Young Living eterinių aliejų gamintoja pasaulyje.

Renginio metu išbandysime daug kvapų, dovanosime Wellness Solutions aroma-psichologijos testą bei dalinsime kvapnias dovanėles.

Aromapsichologija

Aromapsichologija – tai metodika, kuri padeda nustatyti natūralių eterinių aliejų įtaką psichofizinei žmogaus būklei ir emocijų balansui. Tai pats efektyviausias būdas padėti sau.

Aromapsichologijos testas padeda išsiaiškinti žmogaus psichikos ypatumus: emocinius blokus, net iš vaikystės atsineštas ir kartais net pamirštas vidines baimes. Padeda išsiaiškinti žmogaus savivertę, bendravimo ypatumus, socialinės aplinkos priėmimą ar paneigimą, tolerancijos ribas.

Aromapsichologijos testas labai tiksliai parodo žmogaus savybes, charakterio subtilybes – sumeluoti neįmanoma, nes kvapas arba patinka, arba ne. Testo metu uostomi 45 eteriniai aliejai, kurie yra suskirstyti į 7 skirtingas grupes. Kiekviena grupė apibūdina ir įvertina žmogaus psichoemocinę būseną: gebėjimą bendrauti, artimų santykių poreikį, fizinio kūno priėmimą, gebėjimą spręsti asmenines problemas, priimti informaciją, naujoves, jaustis saugiam.

Kvapai ypatingai daug gali pasakyti apie mus. Jeigu patinka jazmino kvapas – tai rodo besąlyginės meilės poreikį. Levandos kvapas parodo santykius su mama. Bazilikas – tai aistros, erotinės kūrybos kvapas ir jeigu jis patinka moterims, reiškia, kad joms patinka intelektualūs vyrai. Cinamono kvapas parodo artimų ir šiltų santykių poreikį…

Emocinė reakcija į kvapą yra labai skirtinga ir priklauso kokia tuo momentu yra žmogaus emocinė būsena. Jūsų uoslė išrinks 4 labiausiai patikusius kvapus, kurių kombinacija Jums padės įveikti emocines problemas.

Informacija apie renginį, registracija

Renginys vyks lapkričio 30 dieną nuo 10:00 iki 14:00 val. adresu Šermukšnių g. 1-19, Vilnius.

Jei rinksitės atvykti su vaikais, kviečiame nuo 10 val. iki 12 val. Kol bendrausite su aromaterapeute, Jūsų vaikai galės pabūti sensoriniame kambaryje, kur juos globos Penkių pojūčių namų terapeutės.

Kviečiame registruotis visus norinčius dalyvauti. Vietų skaičius ribotas. Registracija privaloma.

Primename, kad renginys nemokamas.

Iki susitikimo Penkių pojūčių namuose!