Atvirų durų diena: Kūno judesio terapija

Atvirų durų diena su kūno judesio terapija
Skaitymo trukmė: 2 min.

Vasario 2-ąją, sekmadienį, vėl jus kviečiame į nemokamą atvirų durų dieną, kurios metu jus supažindinsime su mūsų centre vykdoma Kūno judesio terapija.

Šią dieną vyks grupiniai užsiėmimai su vaikais, kuriuos ves dvi sertifikuotos kūno ir judesio terapeutės, dirbančios Penkių pojūčių namuose.

Kūno judesio terapija – holistiniu požiūriu paremti somatinio judesio užsiėmimai, kurių metu kartu su vaiku tyrinėjamos įvairios kūno sistemos, ieškomi nauji judesio būdai. Sensomotorinio vystymosi laipteliais žengiama aukštyn, žemyn, pirmyn, atgal, kairėn ir dešinėn, o visa tai leidžia vaikui įkūnyti ir nuolat lavinti savo geriausią fizinį, kognityvinį bei psichologinį potencialą.

Terapija taikoma tiek vaikams, tiek suaugusiems – individualiuose ir grupiniuose užsiėmimuose.

Renginio programa

Vasario 2-ąją, renginio metu užsiėmimus vykdysime trijose valandos trukmės grupėse. Atvykstantys su vaikais tėveliai turėtų registruotis į vieną iš šių grupių. Pirmojo užsiėmimo pradžia – 10:00.

Į paskutinę renginio dalį – paskaitą – kviečiame visus, kuriuos domina Kūno judesio terapija. Atvykite be savo atžalų. Paskaitos pradžia13:45.

Renginio puslapis Facebook

Būtina išankstinė registracija

Registracija į renginį nemokama. Užsiregistruoti galite užpildydami dalyvio formą.

Labai prašome atvykti ne anksčiau nei 15 min prieš jums skirtą laiką. Vėluojančiųjų, deja, priimti negalėsime.

Sertifikuotos terapeutės

Užsiėmimus ves sertifikuotos Kūno judesio terapijos (angl. IBMT) terapeutės. (Plačiau apie mūsų komandą)

Raima Drąsutytė

Kūno judesio terapijos ir edukacijos praktikė, menininkė. Baigė VDA skulptūros studijas (Menų magistras). Ilgą laiką dirbo kūrybos ir komunikacijos srityje. Raima yra oficiali sertifikuota Kūno judesio terapijos specialistė ir šios programos koordinatorė Vilniuje.

Raima yra dirbusi „Menų terapijos studijoje”, „Lietuvos žmonių su negalia dienos centre”, dėstė patyriminę anatomiją LMTA, šiuo metu veda integruotos kūno judesio terapijos sesijas suaugusiems, toliau dirba su vaikais, bei vis prisiliečia prie savo kūrybos.

Kristina Skaldina-Moškė

Sertifikuota Kūno judesio terapijos specialistė. Baigusi kineziterapijos specialybę Vilniaus Universitete, vėliau mokėsi Šokio terapijos, bei baigė trijų metų Integruotos kūno judesio terapijos instituto (Didžioji Britanija) programą. Dirbusi judesio terapeute psichiatrijos srityje, vesdavo užsiėmimus skirtus tiek suaugusiems, tiek vaikams, kad įvyktų geresnis kūno pajautimas, bei būtų įgytos veiksmingos atsipalaidavimo technikos.

Nuo 2016 metų daugiausiai dirba su vaikais. Šiuo metu tęsia studijas mokydamasi kontaktinio judesio su vaikais praktikų, bei elgesio terapijos pagrindų programoje „Šeimos minkštoji mokykla”.

Primename, kad renginys nemokamas.