Labiau pažeidžiamiems klientams – Jūsų 1,2 proc.

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Mieli mūsų draugai, norime Jums papasakoti apie 1,2 proc. „kiaulę taupyklę”.

Šiais metais Penki pojūčiai pirmą kartą prašo tų, kas gali, skirti dalį savo pajamų mokesčio ir padėti mums sukurti ypatingą kiaulę taupyklę.

Tiesą pasakius, juk visi metai jau tapę ypatingais, tad mes tik papildome jau ir taip pilną ypatingumų krepšį – šeimoms, auginančioms vaikus su sutrikimais, kurioms dabartinė krizė nebeleidžia leisti vaiko į terapijas, norime pasiūlyti Jūsų 1,2 procentus.

Siekiame, kad surinkti pinigėliai galėtų apmokėti bent po vieną terapijų ciklą vaikams iš labiau pažeidžiamų šeimų, kurioms dabar reikės daryti skausmingus pasirinkimus – vaiko ilgalaikiai pasiekimai ar būtiniausi materialiniai poreikiai.

Niekam nelinkime atsidurti tokioje situacijoje. Tikime, kad dabar kaip tik tas metas, kai bendruomeniškumas, empatija ir solidarumas auga. Nejaugi klystame? 🙂

VšĮ Penki pojūčiai, planuoja tęsti veiklas ir augti, nes paslaugų poreikis tik didėja, tačiau vieni negalime padėti tiek, kiek norėtųsi, todėl kreipiamės į Jus, tuos, kurie mus pažįsta geriausiai – padėkime kartu.

Direktorė Gabrielė

 

Daugiau informacijos apie 1,2% fondo lėšų panaudojimą, EDS formos pildymo instrukcijos.