Pirmasis „Penkių pojūčių namų” gyvenimo mėnuo

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Kaip greitai bėga laikas! O dar greičiau jis bėga, kai kasdienis darbas teikia begalinį malonumą.

Sunku patikėti, kad dar tik prieš mėnesį surinkome būrį nuostabių žmonių palydėti Penkių pojūčių namus į gyvenimo pradžią.

Šiuo trumpu video norime prisiminti (ir niekada nepamiršti), su kokiu džiugesiu ir entuziazmu žengėme į pradžią. Sunku buvo patikėti, kad entuziazmas ir džiugesys išliks įsibėgėjus darbams, bet, visi komandos nariai su didelėmis šypsenomis dabar sako dar ir daugiau! Prie komandos prisijungė dar dvi kūno ir judesio terapeutės – su įvairiaspalve patirtimi, o, svarbiausia, dideliu noru dirbti su „mūsų” šeimomis. Sakome „mūsų”, nes priimame visus kaip į šeimos ratą.

Per pirmąjį darbo mėnesį susitikome su daugiau nei tuzinu šeimų. Kasdien turėjome individualių užsiėmimų su skirtingais terapeutais ir grupinių vienkartinių sensorinių užsiėmimų su vaikais ir jaunuoliais iš darželių, dienos centrų ir mokyklų. Mūsų atvažiavo aplankyti specialistai iš Ukmergės, Garliavos, Vilniaus – neskaičiavome išgertų kavos puodelių, nes labiausiai džiugina susidomėjimas ir bendradarbiavimo planai.

Ateinantys mėnesiai nusimato dar intensyvesni – laukia konferencijos, seminarai ir mokymai, vizitai į mokyklas su Sensorinės įrangos pristatymais, pirmoji atvirų durų diena Penkių pojūčių namuose, kurios metu didžiausią dėmesį skirsime „Tomatis” terapijai ir dar daugiau šeimų, kurios taps „mūsų”.

Nekantraujame tęsti įsibėgėjusius darbus ir pradėti naujus.

Linkime nuostabaus spalio ir iki pasimatymo!

Gabrielė