Užsiėmimai terapijos centre atnaujinami nuo gegužės 11 d.

Užsiėmimai terapijos centre atnaujinami nuo gegužės 11 d.
Skaitymo trukmė: 2 min.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-05-08

Su džiaugsmu pranešame, kad po ilgo karantino Penkių pojūčių namus atidarome gegužės 11-ą dieną. Nekantraujame atnaujinti gyvus susitikimus su visomis šeimomis, taip pat laukiame naujų, būsimų Penkių pojūčių namų draugų, kurie jaučia, kad atėjo laikas konsultuotis, dirbti su vaiku visapusiškai ir atverti naujus gyvenimo etapus.

Tam, kad bendravimas ir buvimas kartu būtų saugus ir neprarastų džiaugsmo, įgyvendinsime gana griežtas saugumo priemones. Jos padės mums jaustis nerizikuojantiems savo vaikų ir mūsų visų sveikata.

Priemonės saugumui užtikrinti

 1. Ilgesnės pertraukos tarp užsiėmimų.
  Iki karantino mūsų specialistai spėdavo persiorientuoti naujam užsiėmimui per 15 min. Tam, kad galėtume išvėdinti patalpas ir dezinfekuoti paviršius bei sumažinti prasilenkiančių žmonių kontaktą, petraukas tarp užsiėmimų ilginame iki 30 min.
 2. Sensorinio kambario dezinfekcija.
  Sensorinį kambarį pertraukų tarp užsiėmimų metu dezinfekuosime specialia UV spindulių dezinfekcine lempa.
 3. Privaloma dezinfekcija įeinant ir išeinant.
  Prašysime tik įėjus į patalpą dezinfekuotis rankas, būtinai nusiauti batus (galite atsinešti savo storesnes kojines ar šlepetes) ir palikti prie durų. Rankų dezinfekcija – būtina visiems.
 4. Matuosime Jūsų temperatūrą bekontakčiu termometru tik įėjus į terapijos centrą.
 5. Turėsime veido kaukes, jei jausitės patogiau su jomis, drąsiai galėsite jas naudoti. Manome, kad kaukių naudojimas – puiki apsaugos priemonė bendravime su suaugusiais. Dirbant su vaiku, veido išraiška ir burna yra svarbūs terapiniai signalai, todėl sensoriniame kambaryje terapeutas ir vaikas kaukių nenaudos. Jūsų pageidavimu, gali būti naudojami apsauginiai veido skydeliai.
 6. Penkių pojūčių namų terapeutai save apdairiai saugojo visą karantino laikotarpį, nei vienam nepasireiškė viruso simptomai, tačiau prieš grįžtant į kontaktą su šeimomis įsipareigojame kasdien matuoti terapeutų temperatūrą norint įsitikinti, kad jie nėra viruso nešiotojai.
 7. Minimizuosime nebūtino personalo buvimą Penkių pojūčių namuose. Darbą planuosime taip, kad terapijos centre būtų tik labiausiai reikalingi asmenys.
 8. Konsultacijų ir užsiėmimų nuotoliniu būdu nenutraukiame. Jei jaučiatės ramiau, saugiau ir patogiau dar kurį laiką dirbdami su mumis iš namų – tam yra visos galimybės.
 9. Į Penkių pojūčių namus griežtai draudžiama atvykti, jei kuris nors šeimos narys patiria nors vieną COVID-19 simptomą. Jei nors vienam iš Jūsų šeimos narių ar aplinkinių su kuriais turėjote kontaktą pasireiškė nors vienas COVID-19 simptomas, prašome kuo anksčiau mums pranešti tel. (8 5) 232 2505 ir užsiėmimas bus nukeltas.
 10. Primygtinai prašome atvykti ne anksčiau nei 7 min prieš numatytą užsiėmimo laiką. Iki Jūsų atvykimo norime spėti išlydėti prieš jus buvusius draugus, išvėdinti ir dezinfekuoti patalpas, atsikvėpti.

🧡Su meile ir rūpesčiu,
Penkių pojūčių namų specialistai

 

Kviečiame registruotis įžanginiams susitikimams, kurių metu susipažinsime su Jumis ir Jūsų vaiku ir pateiksime individualų terapijos planą.