2021 Vasaros Terapinės Stovyklos

Skaitymo trukmė: 2 min.

Ir šią vasarą kursime džiaugsmą Jūsų vaikams!

Štai pralėkė dar vieni metai nuo vasaros iki vasaros – o kokie nelengvi šie metai buvo! Visiems norisi džiaugsmo, atsipalaidavimo, žolės, dangaus, saulės ir gerų emocijų – visa tai ir dar daugiau garantuojame mūsų trijose vasaros terapinėse stovyklose!

Praėjusios vasaros stovyklos atskleidė gėrį, kurį galime sukurti kartu su Jūsų ypatingaisiais vaikais. Kiekvienas savo greičiu ir su savo stiprybėmis kūrėme bendrą atmosferą, stirpirnome socialinius įgūdžius, draugavome su daile, muzika, šuniukais, sensoriniais žeidimais, kūno ir judesio terapija ir kitomis sunkiai nupasakojamomis veiklomis, kurios ne tik nešė džiugesį, bet ir akivaizdžiai stiprino visus įgūdžius ir gebėjimus.

Šiais metais esame paruošę dar daugiau veiklų ir džiaugsmų, mūsų stiprioji komanda jau laukia ir nekantrauja susipažinti su Jūsų vaikais ir atiduoti jiems tai, ką turi geriausio – energiją, profesinius įgūdžius, nuoširdumą, supratimą ir besąlygišką priėmimą.

Vienos stovyklos grupėje bus ne daugiau nei 10 vaikų ir 8 suaugę, tad asmeninį dėmesį ir lavinimą garantuojame. Savo stovyklas drąsiai vadiname terapinėmis, nes tikime, jog vien smagus laiko praleidimas gali vykti visur ir visada, tad keliame sau didesnį iššūkį – per penkias dienas stipriai paauginti kiekvieno vaiko individualius įgūdžius ir stiprybes bei apčiuoti vietas, kuriose labiausiai reikia pasistūmėjimo pirmyn.

Mūsų Penkių pojūčių namas – šviesus, erdvus, jaukus su nuostabiu saugiu kiemu, kuriame vyksta didžioji veiklų dalis. Individualūs terapiniai užsiėmimai vyksta tam pritaikytuose penkiuose terapiniuose kambariuose, o kai norisi ramybės, galima pasėdėti su akvariumo žuvytėmis ar nueiti pogulio į lovą. Turime savo virtuvę, tad visi užkandžiai, arbatos ir kitas maistas sudėtas tvarkingai ir saugiai.

Neramu, kad tai galėtų būti Jūsų vaiko pirma gyvenime stovykla? Galime jus nuraminti, kad Penkių pojūčių namų moto – nei vienas vaikas čia neliūdi, nebijo ir nesijaučia ne savo vietoje.

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite arba skambinkite ir viską aptarsime, papasakosime ir surasime išeitį bet kokioje situacijoje.

Kam skirta?

6–12 m. vaikams, turintiems raidos sutrikimų.

Stovyklautojų skaičius: vienoje stovykloje 10 vaikų.

Kada?

  1. Birželio 21–25 d.
  2. Liepos 26–30 d.
  3. Rugpjūčio 23–27 d.

* esant poreikiui, organizuosime papildomas stovyklų datas.

Kur?

Vilniaus SOS vaikų kaimas, Ozo g. 37, Vilnius

 

Laukiame Jūsų – REGITRUOKITĖS JAU DABAR – PIRMOMS ŠEIMOMS TAIKOMA NUOLAIDA!