Ayman Arandi

Bendraįkūrėjas

Ayman Arandi

Ayman yra socialinio verslo ekspertas, dirbantis švietimo ir psichikos sveikatos technologijų srityse. Sėkmingai įkūręs savo technologinių inovacijų verslą, jis prisijungė prie „Penkių pojūčių“ įkūrimo ir plėtros įgyvendinimo.

Ayman yra Iris Solutions įkūrėjas ir direktorius, ši įmonė yra didžiausia sensorinių erdvių ir technologijų bei inovacijų tiekėja Artimuosiuose Rytuose. Daugiau nei 50.000 vaikų ir suaugusių naudojasi „Iris Solutions“ technologijomis visame pasaulyje. Ši įmonė yra pripažinta tokių organizacijų kaip Google, Pasaulio Ekonomikos Forumas, Jungtinės Tautos; dėmesį yra parodžiusi Prezidento Obamos administracija, Stenfordo Universitetas ir kiti pasauliniai žaidėjai, kurie pripažino Iris Solutions kaip 4-osios industrinės revoliucijos startuolio pavyzdį.

Penkių pojūčių bendraįkūrėjas užėmė Direktoriaus poziciją viename didžiausių pasaulinių startuolių akseleratorių Hult Prize Foundation, buriančių pasaulio universitetų studentus kurti socialinius verslus.

Ayman yra įgijęs kompiuterių inžinieriaus bakalaurą ir Informacinių sistemų bei inovacijų magistro laipsnį iš Londono ekonomikos ir politinių mokslų mokyklos (London School of Economics and Political Science). Jis taip pat yra sėkmingai baigęs Harvardo Universiteto Derybų programą (NSI program).