Raima Drąsutytė

Kūno judesio terapeutė

Raima Drąsutytė

Kūno judesio terapijos ir edukacijos praktikė, menininkė. Baigė VDA skulptūros studijas (Menų magistras). Ilgą laiką dirbo kūrybos ir komunikacijos srityje.

Visada labai domėjosi įvairiomis judesio praktikomis – „tai chi”, „qigong”, šokiu, aktyviomis meditacijomis. Pajutusi kvietimą giliau tyrinėti gydomąjį meno, judesio ir prisilietimo poveikį, mokėsi šokio judesio terapijos ir darbo su kūnu (angl. bodywork). Vėliau baigė Integruotos kūno judesio terapijos instituto (Didžioji Britanija) 3 metų studijų programą. Raima yra Kūno judesio terapijos programos koordinatorė Vilniuje.

2012 m. gyvenimas supažindino su autizmo spektre esančiais vaikais. Visiškai nauja, gan netikėta patirtis, kuri parodė, kad kūno terapijos ir Autentiško Judesio praktikos principai gali padėti rasti ryšį su vaiku, padėti jai / jam stiprinti sąvasties jausmą ir geriau pasijausti savame kūne. Vėliau praeitas Son-Rise programos darbui su autizmu įvadinis kursas.

Raima yra dirbusi „Menų terapijos studijoje”, „Lietuvos žmonių su negalia dienos centre”, dėstė patyriminę anatomiją LMTA, šiuo metu veda integruotos kūno judesio terapijos sesijas suaugusiems, toliau dirba su vaikais, bei vis prisiliečia prie savo kūrybos.

Gali vesti užsiėmimus šiomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų.

Susiję straipsniai