Penkių pojūčių ir Penkių pojūčių namų naujienos. Čia rasite pranešimus apie mūsų organizuojamas atvirų durų dienas, mūsų skelbiamas apklausas ir kitą informaciją, susijusią su mūsų veikla.

Skaitymo trukmė: 2 min.

Ir šią vasarą kursime džiaugsmą Jūsų vaikams!

Štai pralėkė dar vieni metai nuo vasaros iki vasaros – o kokie nelengvi šie metai buvo! Visiems norisi džiaugsmo, atsipalaidavimo, žolės, dangaus, saulės ir gerų emocijų – visa tai ir dar daugiau garantuojame mūsų trijose vasaros terapinėse stovyklose!

Praėjusios vasaros stovyklos atskleidė gėrį, kurį galime sukurti kartu su Jūsų ypatingaisiais vaikais. Kiekvienas savo greičiu ir su savo stiprybėmis kūrėme bendrą atmosferą, stirpirnome socialinius įgūdžius, draugavome su daile, muzika, šuniukais, sensoriniais žeidimais, kūno ir judesio terapija ir kitomis sunkiai nupasakojamomis veiklomis, kurios ne tik nešė džiugesį, bet ir akivaizdžiai stiprino visus įgūdžius ir gebėjimus.

Šiais metais esame paruošę dar daugiau veiklų ir džiaugsmų, mūsų stiprioji komanda jau laukia ir nekantrauja susipažinti su Jūsų vaikais ir atiduoti jiems tai, ką turi geriausio – energiją, profesinius įgūdžius, nuoširdumą, supratimą ir besąlygišką priėmimą.

Vienos stovyklos grupėje bus ne daugiau nei 10 vaikų ir 8 suaugę, tad asmeninį dėmesį ir lavinimą garantuojame. Savo stovyklas drąsiai vadiname terapinėmis, nes tikime, jog vien smagus laiko praleidimas gali vykti visur ir visada, tad keliame sau didesnį iššūkį – per penkias dienas stipriai paauginti kiekvieno vaiko individualius įgūdžius ir stiprybes bei apčiuoti vietas, kuriose labiausiai reikia pasistūmėjimo pirmyn.

Mūsų Penkių pojūčių namas – šviesus, erdvus, jaukus su nuostabiu saugiu kiemu, kuriame vyksta didžioji veiklų dalis. Individualūs terapiniai užsiėmimai vyksta tam pritaikytuose penkiuose terapiniuose kambariuose, o kai norisi ramybės, galima pasėdėti su akvariumo žuvytėmis ar nueiti pogulio į lovą. Turime savo virtuvę, tad visi užkandžiai, arbatos ir kitas maistas sudėtas tvarkingai ir saugiai.

Neramu, kad tai galėtų būti Jūsų vaiko pirma gyvenime stovykla? Galime jus nuraminti, kad Penkių pojūčių namų moto – nei vienas vaikas čia neliūdi, nebijo ir nesijaučia ne savo vietoje.

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite arba skambinkite ir viską aptarsime, papasakosime ir surasime išeitį bet kokioje situacijoje.

Kam skirta?

6–12 m. vaikams, turintiems raidos sutrikimų.

Stovyklautojų skaičius: vienoje stovykloje 10 vaikų.

Kada?

  1. Birželio 21–25 d.
  2. Liepos 26–30 d.
  3. Rugpjūčio 23–27 d.

* esant poreikiui, organizuosime papildomas stovyklų datas.

Kur?

Vilniaus SOS vaikų kaimas, Ozo g. 37, Vilnius

 

Laukiame Jūsų – REGITRUOKITĖS JAU DABAR – PIRMOMS ŠEIMOMS TAIKOMA NUOLAIDA!

Smėlio terapijos užsiėmimai
Skaitymo trukmė: 2 min.

Daugelis jūsų patyrė žaidimo su smėliu naudą vaikystėje. Smėlis yra universali priemonė, kuri veikia raminančiai bei leidžia pasireikšti žmogaus vaizduotei. Todėl kviečiame jūsų vaikus į nemokamus terapinius smėlio užsiėmimus, kurių metu vaikai galės išreikšti save bei patirti pasaulį.

Smėlio užsiėmimų metu yra naudojamas smėlis, asociatyvios žaislinės figūrėlės bei kitos priemonės, kurios padeda vaikams išreikšti save. Šių užsiėmimų metu vaikai patenkina savo sensorinius poreikius bei patiria malonumą, atrasdami netikėčiausius scenarijus ir smėlio panaudojimo būdus.

Skaityti toliau

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Mieli tėveliai,

Norėtume priminti, kad mūsų terapijos centras nuo gruodžio 22 dienos iki sausio 4 dienos nedirbs ir šiuo periodu nebus vykdomi užsiėmimai. Visų Jūsų laukiame jau 2021 metais!

Penkių pojūčių administracija tęs darbus ir šventiniu laikotarpiu. Mielai atsakysime į klausimus dėl Sensorinės įrangos, pasunkintų priemonių ARTI ar kitų mūsų teikiamų paslaugų.

Tuo pačiu norime palinkėti Jums šiltų ir jaukių artėjančių švenčių šeimos rate. Likite sveiki ir saugokite vienas kitą!

Šilčiausi linkėjimai nuo Penkių pojūčių komandos!

Darbas koronaviruso karantino metu
Skaitymo trukmė: 3 min.

Penkių pojūčių namų lankytojai, 

pranešame, kad sugriežtinto karantino laikotarpiu Penkių pojūčių terapijos centras ir toliau tęs terapinius užsiėmimus.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikoje paskelbimo” 2.2.3 papunkčiu, socialinių paslaugų teikimas nėra draudžiamas.

Skaityti toliau

Penkių pojūčių komanda
Skaitymo trukmė: 5 min.

Straipsnis originaliai publikuotas TV3.lt 2020 lapkričio 12 d.

VšĮ „Penki pojūčiai“ teikia paslaugas šeimoms, auginančioms raidos sutrikimų ar negalią turinčius vaikus, taip pat įstaigoms siūlo sensorinę įrangą ir pirmąsias lietuviškas pasunkintas priemones „Arti“. Praėjusiais metais Vilniuje, Šermukšnių gatvėje, buvo įkurti pirmieji „Penkių pojūčių“ namai – nedidelis terapijos centras, o šių metų spalio viduryje Ozo gatvėje, vienoje iš SOS vaikų kaimo sodybų, įsikūrė antrieji „Penkių pojūčių“ namai.

Šio socialinio verslo įkūrėja Gabrielė Tervidytė-Arandi juokauja, kad nepalankesnio laiko centrui išsinuomoti visą namą, ko gero, būtų buvę sunku rasti – vis dėlto jos nesustabdė nei pandemija, nei gresiantis karantinas, net ir jos pačios nėštumas, o užuot surengusi prašmatnias įkurtuves nusprendė organizuoti konferenciją specialistams, dirbantiems su sutrikimų turinčiais vaikais.

Skaityti toliau