Ieškome biuro administratoriaus(-ės)

,
Skaitymo trukmė: 2 min.

2020-06-04: Ši darbo pozicija jau užpildyta.

Ieškome biuro administratoriaus(-ės) Vilniuje – pusei etato su potencialu pilnam.

 • Pozicija: Biuro adminstratorius
 • Siūlomas atlyginimas: 500 eurų „į rankas”.
 • Vieta: Vilnius, Šermukšnių g.
 • Darbo koordinatorius: direktorė
 • Darbo valandos: darbo dienomis nuo 12 val. iki 16 val. (pusė etato)

Jūs tikrai mokate, gebate ir esate išbandęs (išbandžiusi) daryti daug svarbių darbų vieną po kitu (ne vienu metu!) ir nepamesti siūlo galo, taip? Mokate puikiai bendrauti, neieškote žodžio kišenėje, jaučiate pozityvą ir optimizmą savyje, mokate jį parodyti kartu su realistiška iniciatyva. Jei paliekate darbus paskutinei minutei, geriau nesusitikime šį kartą.., bet jei esate atsakinga (s), kruopštus ir besišypsantis ir mums bus nebaisu palikti Jus vienus biure su dokumentais, klientais, padūkusiais vaikais – Jūs esate skirta(s) mums!

Mūsų centras – Penkių pojūčiu namai – neveltui vadinasi „namais”, jis toks ir yra – jaukus, draugiškas, išklausantis, priimantis, džiugus, žaismingas, tačiau kartu – profesionalus, atsakingas, skaidrus ir nuolat tobulėjantis.

 

Svarbiausia, norėti dirbti šioje sferoje – mes esame socialinis verslas, sprendžiantis psichosocialinių paslaugų trūkumą šalyje.

 

Darbo užduotys

 1. Tvarkyti terapeutų, klientų ir administracijos kalendorius, darbotvarkes. Per mėnesį mūsų centre įvyksta apie 100 susitikimų – Jūs turėsite juos visus surašyti, sutikrinti, suregistruoti.
 2. Tvarkyti klientų duomenų bazę, ataskaitas po terapinių užsiėmimų, nuolat vesti kitus svarbius veiklai dokumentus, apibendrinti terapeutų teikiamas ataskaitas, reguliariai surinkti tam tikrus duomenis, ruošti formas ir pan.
 3. Rinkti, segti ir sisteminti sąskaitas, kurias kartą per mėnesį reikia atiduoti buhalterinei įmonei.
 4. Reprezentuoti Penkis pojūčius, Penkių pojūčių namus, mūsų filosofiją ir darbo principus visur ir visada; tikėti tuo, ką darome, norėti dirbti daugiau; užsiimti pardavimais ir klientų visoje Lietuvoje palaikymu; o jei darotės arbatą sau – pasiūlyti padaryti ir visiems šalia esantiems 🙂
 5. Ateityje rašyti paraiškas nacionaliniams ir tarptautiniams projektams.

Papildomai iš Jūsų norime

 • Vairuotojo teisės ir automobilis – privalumas.
 • Aprašyto darbo patirtis – būtina.
 • Darbą pradėti nuo kaip įmanoma greičiau.

Kaip pateikti kandidatūrą?

Užpildykite kandidato formą prisegdami savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

Gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų lauksime iki gegužės 15-os dienos.

Daugiau informacijos apie darbą mūsų centre rasite mūsų karjeros skiltyje.

Ši darbo pozicija nesudomino, bet ateityje norėtumėte būti informuoti apie naujas darbo Penkiuose pojūčiuose galimybes? Prenumeruokite darbo skelbimus